Banka Hesap Numaralarımız

+90 850 360 06 99

info@teknogis.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Ünvanımız Teknogis Bilişim Telekomünikasyon Haritacılık Reklamcılık Turizm ve Dış Tic. A.Ş.. Kısaca TeknoGis, müşterilerine artı değer katmayı sorunlara en kısa yollardan en etkin çözümler sunmayı, doğru, dürüst bir ticareti hedeflemiştir.

Hemen hemen her sektördeki deneyimlerini edinimlerini her geçen gün katlayarak artıran başta GIS (CBS) ürünleri olmak üzere tüm çözüm olabilecek etkin yazılımları ve hizmetleri değerli müşterilerimize sunmak bizim bitmeyen enerjimizdir. Bizim için her müşterimiz tek müşterimiz gibidir. Ticaret ahlakına uymayacak davranışlardan kaçınarak sektörde her daim fark yaratmayı kendine bir borç bilmiştir.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda 2019 ‘ dan itibaren de VPS Sunucu ve Network Yönetimi branşlarında da faaliyet göstermektedir. Böylelikle tek bir firmadan hizmet almayı isteyen firmalarımıza çözüm sağlamış kitlenme noktasına gelen sorunları kaos olmaktan kurtarmış entegre çalışmanın keyfini avantajlarını ,nüansını ortaya koymuştur.

Halen bir çok işletme ve kuruma danışmanlık vermektedir. Buradaki yazıları okuyarak değil bizi projelerimizle ve yaptığımız işlerle Sizin projenizde size tüm bilgilerimizi aktarmaya her zaman hazırız.

vision

MİSYONUMUZ

Topluma fayda sağlayacak yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak.

vision

VİZYONUMUZ

Sektörde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak.

DEVAMI

Bizi Arayın +90 850 360 06 99

Bizi Arayın +90 850 360 06 99

Adalet Mah. Manas Bulv. Folkart Towers A Kule No:47/B K.26 D:2601 Bayraklı-İzmir
+90 850 360 06 99
+90 850 360 06 99
info@teknogis.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Copyright © 2019 Teknogis Bilişim Tel. Haritacılık Reklamcılık Turizm ve Dış Tic. A.Ş.

teknogis.com sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz

E-BÜLTEN ABONELİĞİ